VPS Sunucu Çözümleri

VPS’ler, sağladıkları güvenli ortam ve toplam sahip olma maliyetini minimuma indirgeyen finansal avantajlarıyla Web Hosting ile Kiralık Sunucu arasındaki boşluğu doldurur. VPS tamamiyle size özel bir sunucu ortamı sağladığı için, ihtiyaçlarınıza uygun donanım ve yazılım altyapısını siz belirler ve istediğiniz gibi önceliklendirme, değişiklik yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sunucu kaynaklarını arttırmak ya da azaltmak her zaman mümkündür. Ayrıca, VPS yalıtılmış bir ortam olduğundan uygulamalarınız ve bilgileriniz için en yüksek seviyede güvenlik sağlar.

VPS'İN AVANTAJLARI: Güvenli Ortam Minimum Maliyet Hızlı Devreye Alınması Donanım Bağımsızlığı İş Sürekliliği Uygulamalarında kolaylık

Yüksek Performanslı VPS Sunucular
Websayfası , Uzakmasa üstü bağlantısı , Upload Download tarzı işlemler için uygundur.
 • Product 1

  MOR-VPS1

  • 1024MB DDR3 RAM
   50GB HDD
   100MBit PORT
   Sınırsız Trafik
   Intel Xeon Cpu (1CPU)
  Başlayan fiyatlarla
  $13,00/ aylık
  Satın Al
 • Product 2

  MOR-VPS2

  • 2048MB DDR3 RAM
   60GB HDD
   100MBit PORT
   Sınırsız Trafik
   Intel Xeon Cpu (2CPU)
  Başlayan fiyatlarla
  $21,99/ aylık
  Satın Al
 • Product 3

  MOR-VPS3

  • 4096MB DDR3 RAM
   80GB HDD
   100MBit PORT
   Sınırsız Trafik
   Intel Xeon Cpu (1CPU)
  Başlayan fiyatlarla
  $24,99/ aylık
  Satın Al
 • Product 4

  MOR-VPS4

  • 4096MB DDR3 RAM
   80GB HDD
   100MBit PORT
   Sınırsız Trafik
   Intel Xeon Cpu (2CPU)
  Başlayan fiyatlarla
  $29,99/ aylık
  Satın Al
 • Product 5

  MOR-VPS5

  • 6144MB DDR3 RAM
   100GB HDD
   100MBit PORT
   Sınırsız Trafik
   Intel Xeon Cpu (2CPU)
  Başlayan fiyatlarla
  $39,99/ aylık
  Satın Al
 • Product 6

  MOR-VPS6

  • 8192MB DDR3 RAM
   150GB HDD
   100MBit PORT
   Sınırsız Trafik
   Intel Xeon Cpu (4CPU)
  Başlayan fiyatlarla
  $54,99/ aylık
  Satın Al
Tüm Paketlerle Sunulan
 • Windows 2012 - Windows 2008
 • Centos 6-7
 • Ubuntu 14-16
 • Plesk Onyx
 • cPanel
 • Direct Admin

Tam Kontrollü VPS Sanal Sunucular

Sunucu niteliğindeki bir bilgisayarın fiziksel donanımının bazı programlar sayesinde mantıksal olarak bölümlenmesi sonucu ortaya çıkan her bir sanal sunucuya VPS adı verilir. VPS sunucu kaynaklarının ortak kullanılması esasına dayanır. Yani VPS ye kurulan işletim sistemleri CPU, RAM, Network vs. kaynakları ortak kullanır. Normal hostingler belirli sistem kaynağı tüketimini aşmayacak şekilde tasarlanır. Sitenizin fazla hiti yoksa bu sizin için yeterlidir. Fakat site veya sitelerinizin Normal bir hostinge göre çok fazla hiti varsa yada sistem kaynaklarını çok fazla tüketiyorsa hosting aldığınız firma size VPS almanızı önerecektir.Kiralık sunucuya göre daha ucuz olan VPS’nin Dedicated sunucudan bir farkı yok gibi görünsede Cpu, Ram, Network vs. ortak kullanmasından dolayı bazı sorunlar çıkmaktadır. Fazla kaynak kullanımı aslında avantaj gibi gözükse de bazı zamanlarda dezavantaja dönüşebiliyor. Örnek verecek olursak İ7 3.5 GHZ ve 8 GB Ramli sunucuyu 10 kullanıcıya bölersek o 10 kullanıcı CPU ve RAM miktarını ortak olarak kullanır. Sorunda burada başlıyor. Ortak kullanım olduğu için Herhangi bir kişinin CPU veya RAMi fazla kullanması sizin sitelerinizin yavaşlama ve erişim sorunlarınız olur. Bu durumdan dolayı Dedicated sunucuya göre maliyet yönünden ucuz ve yönetimi daha basit olan VPS yi küçük çaplı proje ve sitelerimizde tercih etmenizi önerebiliriz. VPS nin ortak kaynak kullanım sorunun dan dolayı VDS teknolojisi ortaya çıkmıştır. VDS Sunucu paketlerimiz için tıklayınız.

Kolay Kaynak Kullanımı

VPS Server sunucularımız paylaşımlı bir yapı üzerinden size ayrılmış sunucularımızdır. VPS Serverlar üzerinde size ayrılmış olan disk , bellek ve işlemci yükünün tamamını kullanabilmektesiniz. Ayrıca ihtiyacınız büyüdüğü zaman, sunucunuzun kaynaklarını kısa bir sürede içerisinde kesintiye yaşamadan yükseltebilirsiniz.Kullanacağınız hosting kontrol panellerine ( cPanel/WHM, Directadmin ) daha az ücret ödeyin.

Windows VPS Sunucu

Microsoft SQL Server, ASP ve .Net gibi Microsoft Windows tabanlı ihtiyaçlarınız için Windows VPS hizmetimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bunun yanında firmamızdan uygun fiyatlar ile lisanslama'da yapabilirsiniz. Windows sanal sunucular ile neler yapabilirsiniz ? Sistemin tek administrator yetkilisi olabilirsiniz. Windows VPS Sunucular üzerinde size ayrılmış limitleriniz üzerinde windows tabanlı yazılımarı kullanabilirsiniz. Windows programlama dilleri ile yazılmış uygulamaları veya yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz. Şirketinizleriniz için VPN kurarak güvenli ve daha hızlı bir ara bağlantı network oluşturabilirsiniz. Hosting firmanızı daha uygun maliyetler ile barındırabilirsiniz. Kullanacağınız hosting kontrol panellerine ( Plesk ) daha az ücret ödeyin. Kendi mail sunucunuzu kurabilir ve kullanıcılarınıza özel olarak hizmet sunabilirsiniz. Özel verilerinizi tamamen sizin erişebileceğiniz bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Linux VPS Sunucu

Çalışmalarınız PHP ve MySQL ağırlıklıysa Linux VPS hizmetimiz size uygundur. Ek olarak birçok servisin ücretsiz olarak sunulduğu Linux tarafında Linux VPS sizin için ekonomik olabilmektedir. Linux sanal sunucular ile neler yapabilirsiniz ? Sistemin tek root yetkilisi olabilirsiniz. Linux VPS Sunucular üzerinde size dedike edilmiş limitleriniz üzerinde linux, açık kaynak tabanlı yazılımarı kullanabilirsiniz. Açık kaynak programlama dilleri ile yazılmış uygulamaları veya yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz. Hosting firmanızı daha uygun maliyetler ile barındırabilirsiniz. Kullanacağınız hosting kontrol panellerine ( cPanel/WHM, Directadmin ) daha az ücret ödeyin. Kendi mail sunucunuzu kurabilir ve kullanıcılarınıza özel olarak hizmet sunabilirsiniz. Şirketinizleriniz için VPN kurarak güvenli ve daha hızlı bir ara bağlantı network oluşturabilirsiniz. Özel verilerinizi tamamen sizin erişebileceğiniz bir şekilde yedekleyebilirsiniz.