Cloud / Bulut Sunucu Kiralama

 

$15.99

Aylık
Intel Xeon CPU
2 Çekirdek
1 GB RAM
40 GB SSD
1 IP / Arttırılabilir
200 Mbit

$29.99

Aylık
Intel Xeon CPU
4 Çekirdek
4 GB RAM
80 GB SSD
1 IP / Arttırılabilir
200 Mbit

$39.99

Aylık
Intel Xeon CPU
4 Çekirdek
8 GB RAM
120 GB SSD
1 IP / Arttırılabilir
200 Mbit

$54.99

Aylık
Intel Xeon CPU
8 Çekirdek
16 GB RAM
260 GB SSD
1 IP / Arttırılabilir
300 Mbit

Cloud Sunucu Çözümleri

Bulut sunucu müşteri nerede ise sanal sunucunun orada olduğu web hosting türüdür. Kaynağı dinamik bir şekilde ihtiyaca göre ayarlanabilen bir altyapıya sahiptir. Eğer daha fazla alan veya bant genişliği gerekiyorsa, bulut hosting barındırma ihtiyaçlarına uygun şekilde otomatik olarak ayarlar. Daha az kaynak gerekiyorsa, çok çabuk uyum sağlar. Ve en iyi tarafı ise, size her ay sadece kullandığınız kadar ödemeyle mükellef tutar.

Web siteniz, birden çok sunucu üzerinde barındırılır ve biri kapanır ise diğer sunucu devreye girer. Web siteniz hiçbir etkilenme yaşamadan daima çalışmaya devam eder.

Dakikalar içinde Cloud sunucuya sahip olun !

Yüksek performanslı SSD

Hızlı düşünün. Tüm bulut sunucularımız daha hızlı disk G/Ç ve gelişmiş performans için katı hal sürücüler ile desteklenir.

Esnek Seçenekler

Popüler iş yükleri için optimize edilmiş cloud sunucularımda , işlemci ram ve depolama seçimi yaparak maliyetlerinizi kendiniz belirleyin .

Global Kullanılabilirlik

Dünya çapındaki 6 adet veri merkezine erişim seçeneği , gecikmeleri azaltmak için uygulamalarınızı kullanıcılarınızın yakınına yerleştirmenize olanak tanır.

Güncel Veri Merkezi

Merkezimizdeki tüm ekipmnlar kesintisiz sunucu hizmeti vermeye yönelik olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Yüksek uptime oranlı hizmet vermemizi sağlayan veri merkezimiz, sürekli güncellenen güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran sunucularınıza yüksek hızda güvenli erişim sağlar.

Hızlı Yenileme

Sunucularımızda kullanılan ekipmanlar için anında parça değişim garantisi vermekteyiz. Herhangi bir nedenle arızalanan ekipmanın bilgisini teknik ekibimize iletmeniz halinde mesai saatleri içinde hızlı bir şekilde ekipmanın yenileme işlemleri ve müşterilerimiz ile bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Fast Ticket Sistemi

Oluşabilecek destek talepleri için teknik ekibimiz ile müşterilerimiz arasında hızlı haberleşmeyi sağlayan fast ticket hizmetini sunmaktayız.Tüm destek talepleri oluşturulan ortak havuzdan ilgili departmana yönlendirilmekte, 7/24 hızlı ve kesintisiz çözüm bulmaktadır.

Powered by WHMCompleteSolution